یک قدم تا قتل مراجع تقلید قم!

سال گذشته حداقل سه روحانی در تهران به دلیل نهی از منکر مجروح شدند

قوه قضائیه اقدام قاطعی نکرد، روحانیان در بستر افتادند و ضاربان از اینکه قوه قضاییه به حقوق شهروندی آنها احترام وافری گذاشته و خیلی ماجرا را جدی نگرفته است، از قاضی القضات متشکر شدند!

و امروز استاد بزرگ اخلاق حوزه علمیه قم، حضرت آیت الله توکل به دلیل نهی از منکر مضروب می شود

و فردا هم احتمالا مراجع تقلید یکی پس از دیگری مضروب و مقتول می شوند

پی نوشت:

تذکر دادند که اصل ماجرا کمی متفاوت بوده است، الحمدلله که حال استاد خوب است؛ اما دلم برای چند طلبه تهرانی می سوزد که هر کدام در گوشه ای از تهران مضروب شدند.

سه طلبه ای که به دلیل نهی از منکر در تهران مضروب شدند

یکی از آنها «علی خلیلی» است که در اثر شدت ضرب و شتم به کما رفت و هنوز هم مشکل دارد، آن وقت قوه قضائیه، ضاربش را فقط به 3 سال حبس محکوم کرده (که آن هم احتمالا عفو می خورد) تا همه اراذل و اوباش بدانند: تهران منطقه آزاد است، لطفا مومنان از شهر خارج شوند!

/ 6 نظر / 21 بازدید
چریغ

با سلام مطلب شما در چریغ کار شد. پیروز باشید

کاشانی

خبر عجیبی است. یکی از اساتید می گفت در لبنان احترام به روحانیت چه شیعه چه سنی و چه مسیحی بی نظیر است. البته این را به برکت حضور امام موسی صدر می دانستند

محمد مهدى

باسمه تعالى قاضى بايد به فتوا وحكم كدام مجتهد عمل كند؟ بحكم وفتواولى فقيه حاكم يا مجتهدمورد نظر ويا به فتوا خود ويا اينكه تفاوتى ندارد. بنظر ميرسد اين موارد هنوزدر قوه قضاييه حل نشده و به مصلحت عمل ميشود امربه معروف ونهى ازمنكر كه جاى خود داردمعلوم نيست نزد كدام مجتهد وبراى حكومت اسلامى چه امرى معروف وچه امرى منكر است شيخ شهيد را درمشروطه باهمين شلوغيهاى حكم وموضوع وفتاواى رنگين در مباحث سياسى شهيد كردند خدا بخير بگذراند

فاطمه

ضرب و جرح آیت الله توکل تکذیب شد ولی

باسلام واقعا برای قوه ی قضائیه متاسفم جوابشون با خدا