روباه پیر و رئیس جمهور ایران

نخست وزیر انگلیس می آید و با رئیس جمهور ما دیدار می کند

هیئت ایرانی شادمان می شود  که بعد از این همه سال دیداری در این سطح رخ داده و این یعنی موفقیتی برای دولت تدبیر و امید که نخست وزیر انگلیس خودش راه افتاده آمده ملاقات.

ساعاتی بعد کامرون می رود و در مجمع عمومی سازمان ملل، ایران را لجن مال می کند

واقعا چه اتفاقی افتاده است؟ آیا انگیس دیوانه شده است؟ آیا می خواسته با ایران شوخی کند؟! آیا ...

اگر بدانیم که انگلیس روباه پیر است متوجه می شویم که این رفتار دوگانه پازلی بوده است که حسن ظن رئیس جمهور ما به غربی ها آن را کامل کرد

توضیح می دهم

غرب وقتی از مهار ایران ناامید شد، یکی از راههای کم کردن اثرگذاری انقلاب ایران در منطقه را آن دانست که چهره ایران را خراب کند، یعنی این طور القا کند که ایران عامل ما است! ایران در پشت پرده با ما هماهنگ است!

این خط را سلفی ها به شدت دنبال می کنند

متاسفانه بی تدبیری دولت هم باعث شده که برخی گروه های دیگر هم این نظر را بپذیرند و ترویج کنند، چند روز پیش اخوان المسلمین اردن بیانیه ای داد و ایران را عامل آمریکا خواند!

دست دادن و لبخند پشت صحنه مردان سیاست ایران با دولتمردان آمریکا و انگلیس و بد و بیراه گفتن آن مقامات در روی صحنه، بهترین فرصت برای تبلیغ این مساله است.

به قول رهبرمان، یکی از ضررهای مذاکره های بی نتیجه، متهم کردن ایران به دوگانگی در مواضع است.

/ 3 نظر / 35 بازدید
رضا هاشمی

دنیا برای ماست یا ما برای دنیا بی خیال عاقبت که بدون ماست ( به من هم سر بزن مرتب به روز می کنم )

مهدی یار

خنده ها و نرم خویی شان برای آنهاست و خشم و جهنمشان برای دوستان؛«رحماء علی الکفار اشداء بینهم»...

سيدمهدي

به ياد حرف شهيد پيچك ميفتم كه گفت ما از سرنگوني اين انقلاب باكي نداريم از روي كه اين انقلاب منحرف شود مي هراسيم و باز اين جمله تارخي روح خدا(ره): نگذاريد انقلاب به دست نااهلان بيفتد .....