وقتی بیداری اسلامی چپ می‌کند

بیداری اسلامی در هر کشوری را دو جبهه داخلی تهدید می‌کند: لیبرال‌ها و  غربزدگان از یک سو و افراطیون و سلفی‌ها از سوی دیگر.

پنجشنبه گذشته، 21 دی‌ماه 1391، در قاهره کنفرانسی با عنوان «نصرة الشعب العربی الاحوازی» (یاری ملت عرب اهواز) برگزار شد.

اخوان المسلمین در این همایش شرکت نکردند اما حزب‌های سلفی مانند الوطن که رئیسش معاون مرسی است، از پایه‌های اصلی این کنفرانس بودند.

وهابی‌هایی که در سوریه آدم می‌کشند هم قصد دارند بعد از سوریه و احتمالا عراق، به فریاد مظلومیت! خوزستانی‌ها برسند.

 

آتش فارس ها را خاموش می کنیم و اهواز را به اعراب برمی گردانیم

 

متاسفانه این آتش‌نشانان، پایگاه العدید آمریکا در قطر، پایگاه الظهران آمریکا در عربستان، ناوگان پنجم آمریکا در بحرین و سرانجام از نهر تا بحر  فلسطین را نمی بینند که یهودی ها و آمریکایی ها جولان می دهند. البته احتمالا می‌بینند اما اجازه ندارند فلسطین را آزاد کنند،‌ اجازه ندارند گلوله ای به فلسطینی‌ها برسانند ولی کلا از نظر خدا(؟) مجاز هستند که جهان اسلام را به آتش بکشانند تا آثار شرک از بین برود.

اگر هوشیاری دلسوزان بیداری اسلامی در جهان اسلام نباشد، قطار بیداری اسلامی  به دره افراطی‌گری سقوط خواهد کرد. بیداری اسلامی باید به تمدن اسلامی بیانجامد اما با خشک‌مغزان وهابی، هر چه تاکنون پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری تمدن نیز به دست آمده است،‌ باید منفجر کرد چون برخلاف سلف صالح بوده است.

 

پی نوشت:

چند گروه مصری این کنفرانس را محکوم کردند. در این بیانیه که با عنوان «ائتلاف سادات اهل بیت (ع) مصر» منتشر شد،‌ نام این گروه‌ها به چشم می‌خورد: حزب الطلیعه، حزب النصر، حزب العمال، اتحاد العمال و الفلاحین، حزب شباب الثورة، تحالف الثورة مستمرة، حرکة حشود، حزب التوحید العربی الدیمقراطی، و نیز الحزب الدستوری.

 

/ 2 نظر / 6 بازدید
سيّد

سلام علیکم و خسته نباشید مطلب جالبی بود مخصوصا آن قسمت که نوشته بودید : اجازه ندارند گلوله ای به فلسطینی‌ها برسانند ولی کلا از نظر خدا(؟) مجاز هستند که جهان اسلام را به آتش بکشانند تا آثار شرک از بین برود. ضمن تبریک به مناسبت اعیاد فرخنده اهل البیت علیهم السلام مطلب جدید وبلاگ : خاطرات جالبی از مرحوم استاد منذر منتشر شد با عنوان : از بس سر راهم درخت زیاد بود ... !!! منتظر نظرات ارزشمندتان هستیم

هاتف

البته تو شیر تو شیری های اول هر انقلابی هر کسی فضا رو باز میبینه برای ارائه عقایدش . شما سخت نگیر . ولی کشوری که شیعه نباشه از بیخ تعطیله . هم خودش هم انقلابش . زیاد دل نبند .