می خواهید کاتولیک را بشناسید؟

در آمریکا کتابی نوشته اند در معرفی اسلام، در بخش معرفی شیعه چنین آمده:

« «از آنجا که (حضرت) محمد، پسری نداشت، یک دسته خواستار آن شدند که خلیفه از رده های رهبران محترم امت (جامعه اسلامی) انتخاب شود. جناح رقیب معقد بود که رهبری منحصر به خاندان و سلاله نزدیک پیامبر است. نزدیک ترین خویشاوند ذکور و زنده پیامبر، (حضرت) علی بین ابی طالب بود که هم پسر عموی وی و هم شوهر دخترش (حضرت) فاطمه و نیز پدر نوه های وی (حضرت) حسن  و(حضرت) حسین بود ... در ابتدا گسستگی درباره مشاجره جانشینی بود که شیعیان از جانشینی مبتنی بر پیوند نسبی با پیامبر طرفداری می کردند. مسلمانانی که از نظام انتخابی طرفداری می کردند، سنی نامیده می شدند.» (کتاب اسلام قطعه قطعه، نوشته وارتان گریگوریان، ص26 – 27)

این شیعه ای که مسیحی ها معرفی می کنند چه شباهتی به شیعه واقعی دارد؟

همین طور شیعه ای که وهابی ها معرفی می کنند (قائل به تحریف قرآن و ...) چه شباهتی به شیعه واقعی دارد؟ در حیرتم از عقل نداشته وهابی ها که حتی حاضر نیستند یک کلیک کنند و در سایت های شیعه سرچی بزنند.

باید مواظب باشیم همین کلاه سر خودمان نرود، یعنی برای شناخت هر مذهب و فرقه و آیینی باید رفت سراغ خودشان، سراغ کتاب ها و سایت های خودشان.

/ 1 نظر / 36 بازدید
حرف ما (جامعه مجازی وبلاگ نویسان اصفهان)

دوست عزیز؛ سلام مطلب وبلاگ شما با عنوان "می خواهید کاتولیک را بشناسید؟ " در سایت حرف ما با آدرس http://harfema.ir/10637 انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه حرف ما به شما: امام علی علیه السلام : لا خَيرَ في عَزمٍ بلا حَزمٍ؛ در تصميمى كه با دور انديشى همراه نباشد خيرى نيست. غرر الحكم، ح 10682 یا علی‎