صالح الرقب، از رهبران شیعه ستیز حماس

شیعه ستیزی در غزه هم در جریان است

صالح الرقب، وزیر اوقاف دولت حماس و استاد عقاید دانشگاه غزه، کسی است که از شیعیان با نام روافض یاد می کند و بر ضد شیعه، بدترین کتاب ها را تالیف و در غزه منتشر می کند.

 


او در کتاب «الوشیعه فی کشف شنائع و ضلالات الشیعه» پیشوای راحل انقلاب را نیز  آماج فحاشی خود قرار می دهد و از حضرت امام(ره) با عناوینی مانند «خبیث» (ص 135) یاد می کند!

در اثبات بی سوادی (یا مزدوری این خبیث حماسی) همین بس که  می نویسد همه احادیث کتب اربعه شیعه صحیح است و یا می نویسد شیعیان معتقدند قرآن تحریف شده است!

قطعا بهره هوشی اکثر فلسطینی ها در حدی است که متوجه درستی یا نادرستی کارهایشان نمی شوند. همانطور که یاسر عرفات در جنگ خلیج فارس از صدام حمایت کرد و بین اعراب مطرود شد، همانطور که مشعل با یک محاسبه ناشیانه حمایت سوریه را با حمایت ترکیه و قطر عوض کرد و حالا مانده است چه کند.

حالا هم صالح الرقب، این کم هوش فلسطنیی دقیقا در پازل صهیونیستی شیعه هراسی حرکت می کنند. محاسبه اسرائیلی ها این است که با این حرکات ضد شیعی، حمایت ایران و شیعیان از آرمان رهایی قدس کمرنگ می شود و وحدت اسلامی ضعیف تر می شود؛ اما قطعا ایرانی ها آنقدر باهوش هستند که در این پازل قرار نگیرند و همچنان بر اندیشه مقدس تقریب اسلامی اصرار ورزند.

در عین حال ضروری است متصدیان امر تقریب وی را به گفتگو دعوت کنند و اگر با مدارا و گفتگو، تحرکات شیعه ستیزانه حماسی ها متوقف نشود، ضروری است با قاطعیت بیشتری مانع از استمرار این رویه در غزه شد؛ غزه ای که تمام هستی اش از ایران است.

پی نوشت:

نامه تسلیت چند روز پیش محمد ضیف، فرمانده شاخه نظامی حماس به حزب الله، نشانه دیگری بر وجود شکاف  در حماس بود. شاخه خائن با حضور مشعل، هنیه و امثال صالح الرقب  و شاخه ای دیگر با حضور ضیف و الزهار، اهمیت فوق العاده این نامه زمانی آشکار می شود که دقت کنیم که نیروهای حزب الله در خاک سوریه و در حال کمک به دولت ضدصهیونیستی بشار اسد به شهادت رسیده اند؛ یعنی همان دولتی که مشعل و معاونش هنیه، پرچم مخالفانش را در آسمان غزه بلند می کردند.

امروز (7 بهمن) برخی سایت های عربی از قول منابع حماس اعلام کردند که مشعل به زودی به ایران سفر می کند؛ بی شک پیگیری پرونده ننگین شیعه ستیزی در فلسطین باید جزئی از اولین مطالبات ایران باشد.

سایت شخصی صالح الرقب

صفحه صالح الرقب در دانشنامه اخوان المسلمین

/ 2 نظر / 98 بازدید
دوستدار اسلام

سلام قولا من رب رحیم به دنبال درخواست بسیار مهم دکتر رحیم پور ازغدی برای برگزاری کرسیه های آزاد اندیشی اقتصاد در نماز جمعه ی تهران، و عدم همکاری مسئولین ذیربط بدلیل فشارهای وارده از سوی اقتصاد دانان غیر اسلامی در داخل کشور، از شما وبلاگ نویس عزیز تقاضا داریم که به میزان توان خود مطلبی در خصوص لزوم طرح بحث های "اقتصاد قرآنی" در مهم ترین و پرتعداد ترین تریبون دینی کشور، در وبلاگ خود منتشر کرده تا از اندک اندک این مطالب در کنار هم موجی پدید آمده و به گوش تئوریسین های اقتصادلیبرال در کشور برسد تا بلکه قدمی در راستای زدودن مظلومیت و مهجوریت از قرآن برداشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نظریه های تولید شده ی اقتصاد اسلامی، می توانید به وب سایت http://www.kadamaei.ir/ و همچنین وب سایت http://reba.ir/ مراجعه نمایید. « ما تا به امروز می بایست مدل بومی اقتصاد را به دنیا عرضه می کردیم. ما باید هم کارآمدی در جهت رشد رونق اقتصاد، هم کارآمدی در جهت تأمین عدالت را به دنیا نشان میدادیم.» بیانات رهبری - 85 (دیدار با دست اندرکاران اصل 44) و تا به امروز هنوز...

سی سیب

سلام معتقدم باید مراقب اینجور افراد بود.